• MARS S40 KABLOSUZ / PROGRAMLANABİLİRHAFTALIK GÜNLÜK SAATLİK ODA TERMOSTAT BEYAZ

MARS S40 KABLOSUZ / PROGRAMLANABİLİRHAFTALIK GÜNLÜK SAATLİK ODA TERMOSTAT BEYAZ


Mars S40 Kablosuz Oda Termostatı BeyazIsıtma Gücü

Kablosuz bir şekilde çalışır. Uzaktan ısı ayarlarını yapabilme şansınız vardır. Aynı zamanda 5-35 derece sıcaklıklar arasında ayarlama yaparak ortamın en iyi şekilde ısınmasına yardımcı olabilirsiniz.


Güvenilir Yapı

Haftalık olarak programlama yaparak otomatik bir şekilde kış aylarında ortamın ve sizin vücut ısınıza uygun olacak şekilde ısıtma işlemini gerçekleştirir. Çocuk kilidi vardır. Güvenli bir şekilde çocuklu aileler de kullanabilir. Ayrıca donma koruma modu ile de emniyetli bir şekilde çalışır.


Geniş Odalara Etki

En geniş mekanları ve odaları en yüksek kalitede ve performansta ısıtır. Ortamın neminin her zaman sabit kalmasına yardımcı olur. Nem göstergesi ile nem değerlerini kontrol edebilmeniz mümkündür.Isıyı Belirleyin

Dokunmatik tuşları vardır. Bu tuşlar ile ortamın sıcaklığını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Sıcaklık göstergesinden rahatça kontrolleri yapabilirsiniz. Gündüz, gece ve ev modları vardır. İstediğinize göre sıcaklık ayarlamalarını yaparak kış aylarında ısınmayı sağlayın.


Hayat Boyu Kullanım

Sağlam ve dayanıklı bir yapısı vardır. Bu yüzden uzun seneler boyunca bu ürünü rahat ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız.


Kablo Karmaşası Yok

Kablosuz bir şekilde bağlantısı gerçekleşir. Böylece evde kablo karışıklıklarının ve kalabalıklarının oluşması engellenir. Günlük ve haftalık olarak programlama yaparak ortamın ısısını ve sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Çevre dostu bir üründür. Fazla enerji harcanmasının önüne geçer.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

MARS S40 KABLOSUZ / PROGRAMLANABİLİRHAFTALIK GÜNLÜK SAATLİK ODA TERMOSTAT BEYAZ

  • Marka: 30
  • Ürün Kodu: MS40B
  • 564,25TL

Adet:
garanti