• Mars S20x Kablolu Dijital Oda Termostat Beyaz

Mars S20x Kablolu Dijital Oda Termostat Beyaz


Dahili LCD Ekran

Üzerinde bulunan entegre LCD ekranı sayesinde anlık olarak izleyebilirsiniz. Aynı zamanda tüm ayarları da oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Odanızın olmasını istediğiniz sıcaklık ve olduğu sıcaklık bu ekranda sürekli yazılıdır.


Sıcaklık Aralığı

Mars S20X Oda Termostatı 5 – 35 derece arasında kullanılabilir. Bu sayede odanızın sıcaklığını ihtiyacınıza göre oldukça esnek bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Üzerinde bulunan açma kapama düğmesinden kolayca çalıştırabilirsiniz.


Kompakt Tasarım

Oldukça küçük boyutlu olması sayesinde Mars S20X Oda Termostatını alan tasarruflu bir şekilde konumlandırabilirsiniz. Bu sayede küçük alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda diğer eşyalarınız için daha fazla yer ayırabilirsiniz.
Düğmeden Kontrol

Üzerinde bulunan düğmeyi çevirerek oldukça kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Dilediğiniz ayarlara ulaşmak için bu düğmeyi döndürerek ideal ısıya getirmeniz yeterlidir. Bu sayede hem pratiktir hem de zaman kazandırır.


Kolay Bağlantı

Kablolu olması sayesinde Mars S20X Oda Termostatını oldukça kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir teknik bilgi veya personele gerek duymadan anında çalışmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda donma koruma moduna sahip olduğu için güvenilir bir şekilde çalışır.


Hassas Isı Aralığı

0.2 derecelik hassas ayarlama imkanı sayesinde dilediğiniz ısıyı elde etmeniz oldukça kolay olur. Aynı zamanda daha az enerji tüketerek istediğiniz sıcaklığı elde etmiş olursunuz. Hem tasarruf imkanı verir hem de idealdir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Mars S20x Kablolu Dijital Oda Termostat Beyaz

  • Marka: 34
  • Ürün Kodu: S20XB
  • 0,00TL

Adet:
garanti