• General HT-120 Set Kablosuz Oda Termostat

General HT-120 Set Kablosuz Oda Termostat


General HT120 SET Kablosuz Oda TermostatıLCD Ekran Üzerinden Kolay Takip

Sıcaklık değerleri başta olmak üzere ayarları kontrol etmek istediğiniz zaman LCD ekranı çok kullanışlı bulacaksınız. Büyük puntoları ve anlaşılır dili sayesinde ürün ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Ürün dijitaldir ve kablosuzdur. Artık kablo dağınıklığına gerek yok!


Mükemmel Boyutlarda Tasarlandı

Ürün boyutları 80 mm x 800 mm x 35 mm olarak tasarlanmıştır. Kullanıcıların üründen yüksek fayda alması için özel tasarlanan ölçüleri sayesinde geniş alana sahip olmanız gerekmiyor. Yerden tasarruf etmenize yardımcı olan bu ürün sayesinde mekanlarınızda sıcaklık kontrolünü zorlanamdan yaparsınız.


Uzun Süren Pil Ömrü

Pil ömrü uzun olduğundan sürekli pilleri değiştirmeniz gerekmiyor. 1 senelik pil ömrü sayesinde rahatlıkla ürünü kullanabilirsiniz. 2 adet AAA pil işe çalışan bu ürün enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.Hassas Çalışma Sunar

Ürün çalışma hassasiyeti 0.5 C’dir. Çalışma aralığı ise 5 C ile 30 C arasında değişiklik göstermektedir. Hassasiyet arayan kişiler bu ürünü tercih ettiklerinde yüzde 100 memnun kalacaklar.


Harika Sıcaklık Değerleri

Ürün depolama sıcaklığı eksi 20 derece ile artı 60 derece arasında değişmektedir. İşletme sıcaklığı ise eksi 10 derece ile artı 50 derece arasında yer alır.


Mekana Şıklık Katar

İşlevsel özelliklerinin yanı sıra bu ürün, mekanın şık olmasına katkı sağlar. En ince ayrıntısına kadar yapılan üstün dizaynı mekanda adeta bir sanat eseri gibi görünür.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

General HT-120 Set Kablosuz Oda Termostat

  • Marka: 29
  • Ürün Kodu: ht120s
  • 411,37TL

Adet:
garanti